Галерия
Учениците от 4та група ЦОУД под ръководството на Валя Урумова, отбелязаха Световният ден на думата "Благодаря". Проведоха беседа за това, какво имаме и дали го ценим. Децата разсъждаваха и написаха за какво и на кого са благодарни, за да си ги препрочитат в трудни моменти за да им напомня, че са обичани.





